Skip to content
saneq.ch

Massage Supplies

Filters and sorting

259 products
  • Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedMassage Oil

    Neutral, 500 ml with pump

    CHF 13.20

    Unit price CHF 26.40 per l
  • Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedMassage Oil

    Neutral, 10 l

    CHF 113.00

    Unit price CHF 11.30 per l
  • Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedMassage Oil

    Orange, 5 l

    CHF 79.00

    Unit price CHF 15.80 per l
  • Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedMassage Oil

    Lemon, 5 l

    CHF 81.00

    Unit price CHF 16.20 per l
  • Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedMassage Oil

    Acai, 5 l

    CHF 82.00

    Unit price CHF 16.40 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Neutral, 250 ml

    CHF 10.20

    Unit price CHF 40.80 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Grapefruit & Ginger, 250 ml

    CHF 12.80

    Unit price CHF 51.20 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Sensitive, 500 ml with pump

    CHF 18.90

    Unit price CHF 37.80 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Vanilla, 250 ml

    CHF 12.60

    Unit price CHF 50.40 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Soft, 250 ml

    CHF 10.20

    Unit price CHF 40.80 per l
  • Refined Almond Oil
    Massage Oil

    cosiMedRefined Almond Oil

    500 ml with pump

    CHF 17.30

    Unit price CHF 34.60 per l
  • Cupping Oil
    Massage Oil

    cosiMedCupping Oil

    Lavender-Citrus, 100 ml

    CHF 15.00

    Unit price CHF 150.00 per l
  • Wellness & Massage Trial Set
    Massage Lotion

    cosiMedWellness & Massage Trial Set

    CHF 19.90

  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Spruce Needle, 45 vol.%, 250 ml

    CHF 7.90

    Unit price CHF 31.60 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Spruce Needle, 45 vol.%, 10 l

    CHF 113.00

    Unit price CHF 11.30 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Lemon balm, 70 vol.%, 5 l

    CHF 70.00

    Unit price CHF 14.00 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Arnica, 70 vol.%, 10 l

    CHF 125.00

    Unit price CHF 12.50 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Orange, 45 vol.%, 1 l

    CHF 15.40

    Unit price CHF 15.40 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Spruce Needle, 70 vol.%, 5 l

    CHF 70.00

    Unit price CHF 14.00 per l
  • Massagebirdy in Hardwood
    Massage Accessories

    Massagebirdy in Hardwood

    CHF 10.70

  • Massage Cross made of Hardwood
    Massage Accessories

    Massage Cross made of Hardwood

    CHF 10.70

  • 3D-Thumb
    Massage Accessories

    Richelli's3D-Thumb

    CHF 30.40

  • Massage Cream
    Massage Preparations

    cosiMedMassage Cream

    Thermo, 500 ml

    CHF 26.40

    Unit price CHF 52.80 per l
  • Massage Cream
    Massage Preparations

    cosiMedMassage Cream

    cooling, 500 ml

    CHF 26.40

    Unit price CHF 52.80 per l

145 – 168 of 259

Back Page 7 / 11 Next