Massage Supplies
Filters and sorting
259 products


Massage LotionGrapefruit & Ginger, 250 ml
CHF 14.90
Unit price CHF 59.60 per l
Massage LotionGrapefruit & Ginger, 5 l
CHF 134.00
Unit price CHF 26.80 per l 







Massage LotionLight lemon scent, 500 ml with pump
CHF 15.10
Unit price CHF 30.20 per l 
Massage LotionLight lemon scent, 6 x 1 l with pump
CHF 136.00
Unit price CHF 22.67 per l
Massage LotionGinkgo Lime, 6 x 1 l with pump
CHF 164.00
Unit price CHF 27.33 per l
Massage LotionSensitive, 6 x 1 l with pump
CHF 164.00
Unit price CHF 27.33 per l
Massage LotionGinkgo Lime, 6 x 1 l with pump
CHF 176.00
Unit price CHF 29.33 per l 




