Skip to content
saneq.ch

Massage Supplies

Filters and sorting

259 products
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Cool & Fresh, 250 ml

    Currently unavailable

  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Sports, 1 l

    CHF 31.70

    Unit price CHF 31.70 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Wild rose, 250 ml

    CHF 12.80

    Unit price CHF 51.20 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Wild rose, 1 l

    CHF 29.80

    Unit price CHF 29.80 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Wild rose, 5 l

    CHF 118.00

    Unit price CHF 23.60 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Soft, 5 l

    CHF 97.00

    Unit price CHF 19.40 per l
  • Massage Lotion
    Massage Lotion

    cosiMedMassage Lotion

    Soft, 6 x 1 l with pump

    CHF 139.00

    Unit price CHF 23.17 per l
  • Refined Almond Oil
    Massage Oil

    cosiMedRefined Almond Oil

    250 ml

    CHF 9.50

    Unit price CHF 38.00 per l
  • Cupping Oil
    Massage Oil

    cosiMedCupping Oil

    Harmony, 100 ml

    CHF 15.00

    Unit price CHF 150.00 per l
  • Hot Stone Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedHot Stone Massage Oil

    500 ml with pump

    CHF 21.20

    Unit price CHF 42.40 per l
  • Hot Stone Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedHot Stone Massage Oil

    5 l

    CHF 133.00

    Unit price CHF 26.60 per l
  • Physio Trial Set
    Massage Oil

    cosiMedPhysio Trial Set

    CHF 18.30

  • Wellness Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedWellness Massage Oil

    Rose, 250 ml

    CHF 17.10

    Unit price CHF 68.40 per l
  • Wellness Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedWellness Massage Oil

    Rose, 500 ml with pump

    CHF 26.90

    Unit price CHF 53.80 per l
  • Wellness Massage Oil
    Massage Oil

    cosiMedWellness Massage Oil

    Harmony, 250 ml

    CHF 17.10

    Unit price CHF 68.40 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Rosemary, 70 vol.%, 1 l

    CHF 18.20

    Unit price CHF 18.20 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Orange, 70 vol.%, 1 l

    CHF 18.20

    Unit price CHF 18.20 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Arnica, 70 vol.%, 1 l

    CHF 18.20

    Unit price CHF 18.20 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Arnica, 70 vol.%, 5 l

    CHF 70.00

    Unit price CHF 14.00 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Orange, 45 vol.%, 250 ml

    CHF 7.90

    Unit price CHF 31.60 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Orange, 45 vol.%, 5 l

    CHF 59.00

    Unit price CHF 11.80 per l
  • Rub
    Embrocations

    cosiMedRub

    Spruce Needle, 70 vol.%, 1 l

    CHF 18.20

    Unit price CHF 18.20 per l
  • Massage Cream
    Massage Preparations

    cosiMedMassage Cream

    Lavender, 500 ml

    CHF 19.60

    Unit price CHF 39.20 per l
  • Massage Cream
    Massage Preparations

    cosiMedMassage Cream

    Neutral, 500 ml

    CHF 17.30

    Unit price CHF 34.60 per l

25 – 48 of 259

Back Page 2 / 11 Next