Massage Supplies
Filters and sorting
259 products
Massage LotionNeutral, 500 ml with pump
CHF 16.20
Unit price CHF 32.40 per l 


Massage OilAmyris Lavender, 500 ml with pump
CHF 26.90
Unit price CHF 53.80 per l 




Massage LotionLight lemon scent, 250 ml
CHF 11.20
Unit price CHF 44.80 per l
Massage LotionLight lemon scent, 6 x 1 l with pump
CHF 135.00
Unit price CHF 22.50 per l 










