Massage Lotion
Filters and sorting
75 products

Massage LotionLight lemon scent, 6 x 1 l with pump
CHF 136.00
Unit price CHF 22.67 per l
Massage LotionGinkgo Lime, 6 x 1 l with pump
CHF 164.00
Unit price CHF 27.33 per l
Massage LotionSensitive, 6 x 1 l with pump
CHF 164.00
Unit price CHF 27.33 per l
Massage LotionGinkgo Lime, 6 x 1 l with pump
CHF 176.00
Unit price CHF 29.33 per l 

Massage LotionBlackberry, 500 ml with pump
CHF 17.90
Unit price CHF 35.80 per l 











Massage LotionGrapefruit & Ginger, 500 ml with pump
CHF 22.50
Unit price CHF 45.00 per l
Massage LotionGrapefruit & Ginger, 1 l
CHF 32.00
Unit price CHF 32.00 per l
Massage LotionGinkgo Lime, 500 ml with pump
CHF 22.50
Unit price CHF 45.00 per l 