Massage Lotion
Filters and sorting
75 products
Massage LotionPomegranate, 500 ml with pump
CHF 18.30
Unit price CHF 36.60 per l 



Massage LotionLight lemon scent, 500 ml with pump
CHF 16.20
Unit price CHF 32.40 per l 




Massage LotionLight lemon scent, 1 l
CHF 24.30
Unit price CHF 24.30 per l
Massage LotionGrapefruit & Ginger, 6 x 1 l with pump
CHF 176.00
Unit price CHF 29.33 per l 






Massage LotionGrapefruit & Ginger, 250 ml
CHF 14.90
Unit price CHF 59.60 per l
Massage LotionGrapefruit & Ginger, 5 l
CHF 134.00
Unit price CHF 26.80 per l 
Massage LotionLight lemon scent, 500 ml with pump
CHF 15.10
Unit price CHF 30.20 per l