Skip to content
saneq.ch

Bath & Whirlpool Additives

Filters and sorting

54 products
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Lemon balm, 200 ml

    CHF 8.50

    Unit price CHF 42.50 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Lemon balm, 1 l

    CHF 23.60

    Unit price CHF 23.60 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Rosemary, 5 l

    CHF 104.00

    Unit price CHF 20.80 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Horse Chestnut, 5 l

    CHF 105.00

    Unit price CHF 21.00 per l
  • Steam Bath Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedSteam Bath Additive

    Eucalyptus-Menthol, 10 l

    CHF 133.00

    Unit price CHF 13.30 per l
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Ginkgo Lime, 1 l

    CHF 18.80

    Unit price CHF 18.80 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Hay flowers, 1 l

    CHF 23.50

    Unit price CHF 23.50 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Horse Chestnut, 200 ml

    CHF 8.50

    Unit price CHF 42.50 per l
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Ginkgo Lime, 200 ml

    CHF 8.00

    Unit price CHF 40.00 per l
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Green lime, 1 l

    CHF 18.80

    Unit price CHF 18.80 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Hay flowers, 200 ml

    CHF 8.50

    Unit price CHF 42.50 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Lavender, 5 l

    CHF 103.00

    Unit price CHF 20.60 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Valerian-Hops, 200 ml

    CHF 9.00

    Unit price CHF 45.00 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Thyme, 200 ml

    CHF 8.70

    Unit price CHF 43.50 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Rosemary, 200 ml

    CHF 8.60

    Unit price CHF 43.00 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Juniper, 5 l

    CHF 114.00

    Unit price CHF 22.80 per l
  • Whey Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhey Bath

    10 kg

    CHF 118.00

    Unit price CHF 11.80 per kg
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Eucalyptus-Menthol, 200 ml

    CHF 8.00

    Unit price CHF 40.00 per l
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Lemon balm, 1 l

    CHF 18.80

    Unit price CHF 18.80 per l
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Hay flowers, 200 ml

    CHF 8.00

    Unit price CHF 40.00 per l
  • Whirlpool Additive
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedWhirlpool Additive

    Acai, 200 ml

    CHF 8.00

    Unit price CHF 40.00 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Lavender, 1 l

    CHF 23.30

    Unit price CHF 23.30 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Eucalyptus-Menthol, 1 l

    CHF 24.20

    Unit price CHF 24.20 per l
  • Herbal Oil Bath
    Bath & Whirlpool Additives

    cosiMedHerbal Oil Bath

    Valerian-Hops, 1 l

    CHF 25.60

    Unit price CHF 25.60 per l

25 – 48 of 54

Back Page 2 / 3 Next