Wellness Supplies
Filters and sorting
260 products




Sauna FragrancesEucalyptus-Menthol, 200 ml
CHF 9.60
Unit price CHF 48.00 per l 











Bath & Whirlpool AdditivesLemon balm, 200 ml
CHF 8.00
Unit price CHF 40.00 per l
Bath & Whirlpool AdditivesGreen lime, 200 ml
CHF 8.00
Unit price CHF 40.00 per l
Bath & Whirlpool AdditivesHay flowers, 1 l
CHF 18.80
Unit price CHF 18.80 per l 
Bath & Whirlpool AdditivesEucalyptus-Menthol, 200 ml
CHF 8.70
Unit price CHF 43.50 per l 
Bath & Whirlpool AdditivesLemon balm, 5 l
CHF 105.00
Unit price CHF 21.00 per l