Wellness Supplies
Filters and sorting
260 products
Bath & Whirlpool AdditivesHay flowers, 5 l
CHF 106.00
Unit price CHF 21.20 per l
Bath & Whirlpool AdditivesEucalyptus-Menthol, 5 l
CHF 110.00
Unit price CHF 22.00 per l
Bath & Whirlpool AdditivesChamomile, 200 ml
CHF 9.60
Unit price CHF 48.00 per l 
Bath & Whirlpool AdditivesChamomile, 5 l
CHF 129.00
Unit price CHF 25.80 per l
Bath & Whirlpool AdditivesSpruce Needle, 5 l
CHF 105.00
Unit price CHF 21.00 per l 
Bath & Whirlpool AdditivesLemon balm, 200 ml
CHF 8.50
Unit price CHF 42.50 per l
Bath & Whirlpool AdditivesLemon balm, 1 l
CHF 23.60
Unit price CHF 23.60 per l 





Bath & Whirlpool AdditivesHorse Chestnut, 5 l
CHF 105.00
Unit price CHF 21.00 per l 


Bath & Whirlpool AdditivesEucalyptus-Menthol, 10 l
CHF 133.00
Unit price CHF 13.30 per l 


